top of page

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Kotva 3

INTER-AMBER

inter amber.jpg

Dveře jsou vyhotoveny z dřevěného rámu. Provedení povrchu ECO TOP nebo HIGH TOP. Provedení ve 14 různých variantách výplní a příček. Zárubně falcového i bezfalcového provedení systému.

ARCO

Dveře jsou vyhotoveny z velice kvalitního rámu z MDF. Provedení povrchu ECO TOP nebo SILKSTONE. Provedení rámu se svislou orientací dekoru a panely mají vodorovnou orientaci. Provedení ve 20 různých variantách výplní a příček. Zárubně v provedení falcového i bezfalcového systému.

N%C3%A1vrh%20bez%20n%C3%A1zvu_edited.jpg
Kotva 2

FIORD

Kotva 1

Dveře jsou vyhotoveny z dřevěného rámu, natřeného ekologickými akrylovými laky. Jedná se o klasické provedení s nadčasovými prolisy v rámu. Provedení ve čtyřech různých variantách výplní a příček. Standardní provedení v bílé barvě, možnost jiných odstínů za příplatek. Zárubně v provedení falcového i bezfalcového systému.

Výstřižek.PNG

IMPULS

Kotva 4
Impuls_edited.jpg

Dveře jsou vyhotoveny z dřevěného rámu, který je tvořen dvěma HDF deskami s povrchem LAMISTONE CPL neno SILKSTONE. Provedení v devíti různých variantách výplní a příček. Zárubně v provedení falcového i bezfalcového systému.

     

ETIUDA

Kotva 5
etiude_edited.jpg

Dřevěný rám obložený dvěma hladkými DPF deskami s povrchem LAMISTONE CPL a SILKSTONE. Standardní výplň je tvořená vrstvou se strukturou "medová plástev" nebo dřevotříska. Zárubně v provedení falcového i bezfalcového systému. Provedení v osmi různých variantách doplněný hliníkovou dekorační lištou nebo hliníkovou zasklívací lištou.

SONATA

Kotva 6
sonata.jpg

Dveře jsou vyhotoveny v provedení s povrchem LAMISTONE a SILKSTONE. Výplň je tvořena plnou dřevotřískou a dveře jsou dolněny dřevěným rámem obloženým dvěma hladkými HDF deskami. Designovou součástí jsou ozdobné hliníkové lišty na povrchu křídla. Provedení v sedmi různých variantách výplní a široké škále barevných dekorů. Systém zárubní lze vyhotovit ve falcovém i bezfalcovém provedení.

Kotva 7

FORTIMO

fortimo.jpg

Dveře jsou vyhotoveny v provedení s povrchem LAMISTONE a SILKSTONE. Rám dveří je tvořen dřevěným rámem obloženým dvěma hladkými HDF deskami. Svislé rámy křídla jsou tvořeny svislým dýhováním a vodorovné vodorovným dýhováním. Křídlo může být doplněno prosklenou výplní a může být tak vyhotoveno ve čtyřech různých provedení. Barevné provedení SILKSTONE a LAMISTONE se zárubní bezfalcového i falcového systému.

NOSTRE

Kotva 8
nostre.jpg

Výplň dveří je tvořena plnou dřevotřískou a povrch křídla je zdoben prostorovou profilovou lištou. Dveře jsou vyhotoveny z dřevěného rámu obloženého profilovými HDF deskami v barevném provedení LAMISTONE a SILKSTONE. Provedení v osmi různých variantách vyplní doplněny tvrzeným sklen o tloušťce 4mm.

SEMPRE

Kotva 9

Dveřní rám SEMPRE je obložený dvěma hladkými HDF deskami s povrchem SILKSTONE a LAMISTONE. Dekor rámu je orientován vodorovně a na panelech záleží na modelu křídla. Provedení v 20ti různých variantách vyplní doplněny tvrzeným sklen o tloušťce 4mm. Provedení bezfalcového i falcového systému zárubně. 

Další povedení SEMPRE ALU, kde jsou hrany panelů osazeny ozdobnými hliníkovými lištami. 

U SEMPRE ONDE je panel křídla tvořen vodorovnou kresbou se strukturovaným povrchem. 

SEMPRE VERSE 

DECO

Dveřní rám je tvořen dvěma hladkými HDF deskami potaženými laminátem CPL. Výplň je standardně tvořena vrstvou se strukturou medová plástev. Provedení v pěti různých variantách vyplní doplněny tvrzeným sklen o tloušťce 4mm. Provedení bezfalcového i falcového systému zárubně. 

DECO.jpg
Kotva 10

PASSO

Passo
passo.jpg

Dveřní rám je tvořen přírodní dýhou a dvěma hladkými HDF deskami s povrchem SILKSTONE a LAMISTONE. Orientace dekoru dveřního rámu je svislá a panely dveří jsou tvořeny vodorovnou kresbou dekoru.  Provedení v sedmirůzných variantách vyplní doplněny tvrzeným sklen o tloušťce 4mm. Provedení bezfalcového i falcového systému zárubně. 

bottom of page