top of page

HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE

Zdvižně-posuvné dveře HS portál

Kotva 1

Systém dveří HS portál poskytuje bezbariérový přístup z vnitřních prostorů do venkovních a jedná se tak o velice komfortní a designový systém posuvných dveří.

Profily jsou konstruovány tak, aby bylo možné vyrobit dveře i velkých rozměrů. Technické řešení a použité materiály zajišťují vysokou tepelnou izolaci a patří tak k produktům s nejvyššími tepelnými parametry.

Možnost výšky a šířky křídla až 3,3 metrů. HS portál se vyznačuje vysokou ochranou proti vloupání a to díky uzavřenému tvaru zasklívacích lišt a díky speciálnímu tvaru těsnění a kování zajišťuje vysokou těsnost dveří.

Možnost provedení s pohonem dveří pomocí automatu HS-Master na dálkové ovládání nebo ovládané tlačítkem.

219343586_184189367100380_6516805418066994605_n_edited.jpg

Hliníková okna ALUPROF

Systém dveří HS portál poskytuje bezbariérový přístup z vnitřních prostorů do venkovních a jedná se tak o velice komfortní a designový systém posuvných dveří.

Profily jsou konstruovány tak, aby bylo možné vyrobit dveře i velkých rozměrů.

 

Technické řešení a použité materiály zajišťují vysokou tepelnou izolaci a patří tak k produktům s nejvyššími tepelnými parametry.

Výstřižek.PNG
Kotva 2

Vchodové hliníkové dveře

Kotva 3
Návrh bez názvu_edited.jpg

Vchodové hliníkové dveře nabízíme v mnoha různých esteticky ozdobných variantách. Hliníkové vchodové dveře jsou vyrobeny z pevného a odolného dilatačního profilu, což umožňuje vyhotovit dveře větších rozměrů. Díky těsnění na spodní straně je zajištěna vysoká těsnost proti vodě a vzduchu, což má vliv na úsporu nákladů a uživatelský komfort.

bottom of page